close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více
 

Chaotický den

23. března 2010 v 17:43 | Fée |  Barevné dny

...Včera jsem byla na aerobiku. A bylo to fajn, vážně fajn. Po prvních deseti minutách jsem si přestala připadat jako trotl, hodila jsem to za hlavu (stejně jako fakt, že jsem místy měla problém zapamatovat si pořadí sérií). Posledních dvacet minut posilování se moje končetiny a břicho sice krapet bouřily sadistickému zacházení, nicméně výsledná spokojenost stojí za to :)
...A tenhle týden? Je celej chaotickej, neuspořádanej, roztržitej, nešikovnej... Jsem jako praštěná pytlem po hlavě a nedokážu se pořádně soustředit!


Avšak jedno velikánský plus je v počasí. Je vážně nádherně. Slunce svítí a teplo je skoro jako v létě (no dobře, možná trochu přeháním...). Dneska i včera jsem krásně využila toho, že bydlím blízko školy, jelikož má hlava děravá, zapomínám věci ve skříňce. A sprintíky dávám v tílku, vážně krásný teplíčko. Je fakt radost na to koukat a už se strašně moc těším, až konečně vyrazíme spolu na jarní procházku... Já a On. Tolik už se nemůžeme dočkat tepla, abychom zase mohli projít okolní lesíky a vlastně celé město. Jako tenkrát... V prosinci.

Jinak tento týden je ve znamení zmatku, jak už jsem psala. Zítra mám přehrávky(s klavírem), nérvózní jako pes. A po zbytek týdne uklízím a všechno připravuju na blížící se příjezd francouzů z výměny. Přesněji řečeno - v sobotu jsou tu. Ten kolotoč kolem toho jsem zažila už loni... A letos jsem... Střízlivější a přesto nadšenější, protože s "mou corres" si sedneme. Poslouchá metal, čte Poa a Baudelaira, má skoro stejný vkus. A rozumíme si. Bude to fajn, věřím tomu.

Ach jo. Nechce se mi uklízet. A už vůbec se nechci učit. Měla bych si preventivně udělat úkol na matiku a naučit se fráninu a zemák. Jsem líná. Ale nechci dopadnout jako dneska, kdy jsem při písemce z chemie stěží zadržovala slzy (nejsem cvok, jen bych nerada měla na vysvědčení čtyřku). Chmmm... A chtěla bych konečně dočíst ten Zámek od Kafky. Čtu už ho bůhví jak dlouho. Na mě až moc dlouho. Poslouchám The Clash a psychicky se připravuju na generální úklid šatníku a povrchu stolu, skříněk a gauče. A defragmentaci disku, možná byl to mohla být příčina toho, jak mi šíleným způsobem harpuje net.

Zajímavé, když jsem ve škole přemýšlela o tomto článku, napadaly mne samé chytré myšlenky a místo toho opět plácám jedno přes druhé, nepodstatné, bez myšlenky. Ale napravím to, jen co budu méně roztržitá.
Hláška týdne bude nejspíš můj včerejší výrok... "A stejně si myslím, že poslouchám lepší hudbu než já".
Nuže... Jdu uklízet, držte mi palce. Já se vrátím!
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Anča Anča | Web | 8. dubna 2010 v 20:02 | Reagovat

aerobik ? no.... tak to obdiv :D takový pracný pohyb by mé zlenivělé tělo nebylo schpooné vykonávat :D... jinak doufám, že se ten výměnný pobyt vydařil :) moje francpouzka také poslouchala metal, leč nkonec jaksi nepřijela.. ani nevím proč. asi se jim sem do ČR moc nechtělo...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.