close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více
 

Oh Happy Day

5. listopadu 2010 v 15:47 |  Barevné dny
Hej, víte že nenáším vymýšlení nadpisů? A nejsem jediná. No, takže.
Myslím, že už jste měli tu příležitost všimnout si nového vzhledu. Za něj děkuji Dincii. Mám z něj ohromnou radost, takže žádné urážky. Sice jsem si ho představovala jinak, ale myslím, že sem se prostě hodí. Určitě.

Zmáhá mě škola. Jakože dost. Ve čtvrtek tři písemky... A bude hůř. Příští týden jsou třídní schůzky a já nemám tak dobré známky, jak si přeju. Nejvíc mi harpuje matika. Nesnáším jí, momentálně nejvíc ze všeho. Jo a zemák! Jenže to spíš kvůli učiteli. Jak poznamenává s naprosto nevinným výrazem a tónem moje blonďatá spolužačka L. - "Je to č****!". No fakt, kdyby nás naučil, v pohodě, jenže on nenaučí a do písemky dává věci, co se neučíme. A pak mě má zemák bavit... Pch.

Nemám naprosto čas. Vůbec! Už druhý týden čtu Navzdory básník zpívá, kterou mi doporučila Téé. Pravda, zarazilo mě, jak obsáhlý román to je... Jsem v půlce (strana 255...) a v krabičce pod nočním stolkem na mě čekají Povídky od mého oblíbeného Kafky, Tereza Raquinová, Cizinec, Ukolébavka a Kafka na pobřeží. Ten má mimochodem taky kolem pětiset stran. Nic proti, ale nemám tolik času, fňůů.
(c) La Fée
/Ta dokonalá věcička, co jsem dostala k sedmnáctinám od Blonďáka.../

Zítra jdeme s mým drahým do kina. Docela sranda, po 10 měsících spolu půjdeme POPRVÉ do kina. Na Občanský průkaz, protože tam v komparzu hraje Blonďák, J., V., O., F. ... A možná ještě další. Chichi, těším se. Když jsme u těch filmů, oblíbala jsem si Guye Fawkese (ale nikdo o tom neví :D) a tak mu v tento významný den věnuji vzpomínku a pustím si V for Vendetta. Je to fajn film. 

Ještě jsem chtěla poznamenat, že si zítra plánuji z části rozpárat nohavice starých džínů - všiju tam látkový klíny a budu mít suprácký zvonáče. A ne, vážně mi ještě nehrabe :)

Jsem ráda, že se Luf vrátila, chyběla mi! Napsala jsem jí dopis, tak snad v pořádku dorazil.

Ach jo, na tenhle článek se chystám takovou dobu a pak píšu slovo od slova větší a větší kravinu. A nejvíc mě mrzí, že ani nemám čas psát své textíky. Nestíhám to a přitom mě to tak baví! Chtěla bych, aby den mě alespoň 50 hodin, abych všechno stihla...

Poslouchám teď dost Mňáku a Žďorpa a taky Boba Marleyho... A přesto. Nevím. Máme si vybrat téma (libovolné) na referát z psychologie. A já prostě nevím! Nemám šajn, o čem bych měla psát, co by mi sedlo... Možná ty lucidní sny. 

Na češtinu jsme si s K., L. a blonďatou L. koupily lízátka. Víte, bez pořádnýho lízátka nemá váš život smysl, to možná ještě nevíte. Je na čase, si to uvědomit. Bylo to fajn, ale není fajn, že musím za víkend přečíst Bezručovy Slezské písně. Vůbec se mně to nelíbí... Vlastně, jsem spíš na prózu. Ale tak co. Aspoň to budu umět!

Ach jo, už je listopad. Ten čas si taky teče jak se mu zachce... A za chvíli bude co? Vááánoce. A to znamená, že budou dárečky a prázdniny, spousta sladkýho, pohádky, sníh a pohodička. Loni jsem dárky nakupovala frajersky 23.prosince. Letos jsem ještě větší řízek, tudíž momentálně mám dárek pro brášulku (kdy jsem se vešla do padesáti korun, jsem velmi šetřivá :D), dárek pro slečnu Lennonovou (ten poslední, kdy jsem koupila rámeček, vytiskla fotku a ten rámeček jsem fakt pěkně ozdobila, musím se pochválit!). Stejně jako Lennonovou má prý "odbýt" i babičky s dědečky, ovšem s tím rozdílem, že jim do toho rámečku pochopitelně nedám fotku sebe s kamarádkou, alébrž sebe s bráchou. Taky jsem objednala dárek milému, napsala bych sem co, jenže ten šťoural to všechno čte, tak by to nebylo překvapení. Mimochodem, darling, to co si přeješ dostaneš, ale asi ne k Vánocům, to musí být odjinud... Nezlob se. 
No, ale nápad na dárek pro mámu už mám taky, teď jen, aby neměl táta tutéž ideu. A nebo babička vlastně! Jen tátovi pořád netuším...
No jo, měla bych napsat Ježíškovi! Jinak dostanu leda suchý z nosu a to já nerada. Fakt!

Tak jsem se tedy nakonec rozepsala... Mimochodem, je fajn mít wifinu v mobilu.

No, mějte se jak chcete, nejlíp dobře! :)

/Lemon Tree... Pozitivní, nabíjecí a dost návyková/
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Joanna Joanna | Web | 5. listopadu 2010 v 21:04 | Reagovat

Vysoce návyková!
Krásný design, povedl se a hodí se sem :))
Na Občanský průkaz jdeme s mamkou ke konci měsíce. Už se těším, slyším jen samou chválu :)
Vánoce. Uch. Už se těším na sníh a prázdniny. A chci pravý stromeček. Ne umělý jako vždy. Já chci zase Vánoce cítit.

2 Teyras Teyras | 6. listopadu 2010 v 11:31 | Reagovat

Všechno je jednou poprvý a nikdy není pozdě ;) Jo, zase jednou se těšim na Vánoce, hlavně kvůli tobě - děkuju :)

3 Melánie, Temný anděl Půlnoci Melánie, Temný anděl Půlnoci | Web | 7. listopadu 2010 v 10:14 | Reagovat

Jéé, moje oblíbená písnička.. ♥ :):)
Jinak layout je nádherný.
Taky se šíleně těším na Vánoce:) Dneska jsem vešla do obýváku, asi v šest ráno, a venku taková tmavě modrá obloha.. mě připadalo, že každou chvilku začne sněžit :D:D

4 Lawiane Lawiane | Web | 7. listopadu 2010 v 11:25 | Reagovat

Matika je sračka už od svého stvoření a na zemáku nám učitelka do písemky dává taky věci co neberem, například příští hodinu máme zrovna test a spolužáci sehnali jeho zadání ve druhé třídě a ty věci co tam jsou...pfff... kdybychom neměli zadání předem ,má půlka třídy pětky

5 Manon Manon | Web | 7. listopadu 2010 v 17:44 | Reagovat

Kouzelný desing! Jo, taky nenávidím zemák kvůli učitelce, u nás má půlka třída trojky, čtyřky. Ona totiž dává známky ze zemáku zvláštním způsobem: ten kdo má talent na tělák, dostane max. 2, ten kdo ne víte co... Lemon tree mám jako zvonění na mobilu =o

6 Jane Jane | Web | 20. listopadu 2010 v 10:50 | Reagovat

Jo, na Občanský průkaz se chystám od doby co to dávaj :D Mimochodem, ty máš nový design blou, že? No je zajímavý...

7 Lufristia Lufristia | Web | 7. prosince 2010 v 22:10 | Reagovat

No, tak ta věcička, co jsi dostala k narozeninám je naprosto uchvacující! :)
Ach, tvoje dopísky :) těším se na každý další...a moc mě mrzí, že jsem teď internetově spíše mrtvá než živá :(
Občanský průkaz...mluvily jsme o tom se spolužačkou, je to mazec!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.