close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více
 

Úterý - Nedej se přesvědčit zlem, že před ním máš tajnosti

11. ledna 2011 v 15:20 | Fée |  Barevné dny
Přeji dobré odpoledne,
už trochu vidím, ale pořád to není ono. Ptáte se, co to plácám? Byla jsem na očním a rozkapávali mi oči - mám rozostřeno. Zatáhnu kvůli tomu klavír. Tedy, zatáhnu není to pravé slovo, omluvila jsem se... Jak jsem sakra měla vědět, že dneska mi kápnou jen dvakrát, takže se mi to zlepší rychleji?? 

Autorem citátu v názvu článku je můj oblíbenec. Kafka. Franz Kafka. A v tomhle článku budou staré fotky. Ne úplně staré, ale nové nejsou, poněvadž je Víla velmi velmi líné stvoření. 

(c) La Fée

Máte rádi zasněženou Stromovku? Není hezčího místa, jsem přesvědčená. Možná proto, že je to můj domov. Ehm... Druhý domov. Nebo třetí? Každopádně tohle je z 27.12.2010, když jsem byla za Lennonovou. Teď už to asi tam romantické nebude, že ano...

Seká se mi přehrávač. No dobře, byla jsem nucena vymazat všechny skladby, protože jsem je přesunula do jiné složky a 'opici' se to nelíbilo... Ale né, ono se to nevymazalo! Jsem v depresi... Každopádně až to rozchodím, pustím si SKA-P - trochu úsměvu do toho života! :)

Připravte si klobouky, jedeme z kopce. Tohle bude delší článek, dneska se na to cítím. 

Novinky u Víly?
- V neděli mě přijali do Klubu snílků. Nejlepší! Původně jsem chtěla být absolutně nezávisle anonymní a teď se cpu i tam, kam nemám, haha.
- Hodně teď píšu. Stáhla jsem si OpenOffice, protože je to lepší a můžu to rovnou převádět do PDFka. Rozepsaná povídka bude brzy a pak přijde ještě jedno cosi úvahoidní, co ale nejdřív půjde do duelu u Snílků.
- Snažím se hodně číst. U Abyss jsem našla zajímavou věc ohledně knížek, takže spojím příjemné s užitečným. Proto ta nová rubrika ;)
- Chci se přihlásit do 'Ceny Maxe Broda'. Ono kdyby nic jiného, tak ty prachy za odměnu jsou docela dobrou motivací.
- Plánuji víc fotit, abyste si užili v mých nudných litaniích textu i trochu těch obrázků :) (No jaká jsem??)

(c) La Fée

Opět intermezzo se zasněženou Stromovkou. Mimochodem, ani jsem moc nezkoumala, jestli je to aspoň trochu slušně zaostřené, tak snad to nebude úplné fiasko. Kolegy poloprofíky, co se tomu věnují více, prosím o shovívavost!

Mimochodem, taky už jste si všimli, že bude brzo vysvědčení? Docela zajímavá představa :D I když to nakonec bude asi lepší, než to vypadalo ve čtvrtletí. Ale zase horší, než bych chtěla. Hlavně plavu s matikou. Potřebuji dobře napsat čtvrtletku, jelikož odmítám mít na vysvědčení čtyřku. Né, že by mě matika zajímala. Jsem humanitní. Ale stejně nechci vypadat jako totální idiot. 

Tyjo, šla bych do kina. Nebo na čokoládu. Nebo nakupovat, jakože oblečení. Ale zatraceně bych šla! Ani nevím proč. Jsem moc dlouho a často doma. Jo, to bude ono.

(c) La Fée

Tohle je pokladnička. Myslím, že ho Lennonová dala jednomu svému bratříkovi. Ani nevím kterému. Ba ne, asi vím. Tamtomu. 

Víte co? Nějak jsem se vyčerpala. Už nemám co psát. Půjdu si tedy radši počíst v Kafkovi, ať mám ty povídky za sebou, protože (přiznejme si to) nejsou nic moc. Romány měl lepší. Ale hodí se mi to do literatury, takže pohoda :)

(c) La Fée

Tohle je Lennonové oblíbený oslík. Jmenuje se Kanabis. 

Zavřete oči, loučím se... :)

Žijte, milujte a usmívejte se!

P.S. Miluju tě, když tvoje modrý oči chytnou zelený odstín na zeleném pozadí!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Ivuše Ivuše | E-mail | Web | 11. ledna 2011 v 17:16 | Reagovat

Pěkný článek, pěkné fotky, pěkný citát! :)
Nevím, jak ty kreslíš, tak nemůžu posoudit... Ale něco bys nám sem nakreslit mohla! :P

2 Žirafka Žirafka | Web | 12. ledna 2011 v 12:21 | Reagovat

... ta poslední fotka je skvělá, briliantní, nevšední. Krásný plyšáček, kéž bych ho doma taky měla!! Jo jinak promin, že si tu nic nepřečtu, jsem ve škole a tak nemůžu moc dlouhou někde trčet - učitel něco říká a tak bych měla poslouchat :D. Ale pokud u mě někdy napíšeš komentář, jistě zase přijdu a už si jistě něco přečtu!!

Jsem ráda, že se ti u mě líbilo a zdálo se ti to tam útulné. A sedmikrásně se mám!!

3 /P&P/ Ola* /P&P/ Ola* | Web | 13. ledna 2011 v 16:33 | Reagovat

fotky jsou krásné :-))ten plyšák je strašně roztomilej :))

4 Lawiane Lawiane | Web | 14. ledna 2011 v 10:37 | Reagovat

Toho Maxe Broda jsem se chtěla účastnit loni, ale nějak jsem to nestihla. Ty prachy jsou lákavé, ale ty témata jsou na mě taková "moc vážná". Achjo, do jedné povídkové soutěže jsem chtěla něco napsat teď, jenže td-d-d-m uzávěrka je zítra a musí se to tam poslat vytištěné....to se zase nestíhá. Smůla.

5 Anča Anča | Web | 14. ledna 2011 v 20:04 | Reagovat

mně se ty fotky tedy líbí :-) jinde už sníh jaksi není :D ačkoliv od neděle si ho, bohužel, na horách užiji do sytosti... v uvozovkách užiji, nechci tam ! jinak doufám, že tu čtyřku mít nebudeš..... byla jsem v podobné situaci ve fyzice, také jsem nechtěla čtyřku, tak jsem se to opravdu nadrtila.

a díky za pochvalu svetru :)

Ska-p už jsem šíleně dlouho neposlouchala., To je možná chyba :) díky, že jsi mi je přihrála na mysl :D

6 Anča Anča | Web | 14. ledna 2011 v 22:41 | Reagovat

smích ? ani náhodou ! to zní skvěle ! mám v záloze něco trochu podobného - estetiku :) další variantou je etnologie. a chtěla bych to studovat v kombinace s jazykem. buď českým nebo indologií. ale ta indologie se mi zamlouvá víéc. miluju Indii. proto také začínám s hindštinou :D

7 Lily Lily | Web | 16. ledna 2011 v 12:23 | Reagovat

taky mi hrozí čtyřka z matiky, ale asi už s tím nic neudělám.. náš profesor je strašně geniální. Jen tak si napíše příklad, za pár vteřin ho spočítá z hlavy.. no, to můj mozek nebere a pak to tak vypadá. Ona se ta čtyřka vedle jedniček a dvojek bude krásně vyjímat :D Jinak já mám v plánu školu fotografickou, ale nějak se mi ty plány poslední dobou bortí :/ Gympl je fajn, ale měla jsem jít na fotografickou střední, když jsem o tom uvažovala.. no, nechtělo se mi po čtyřech letech z gymplu odcházet.. a je to jak to je. Ale zatím jsem se nevzdala.. kdo ví, jak to dopadne :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.